Оголошення про затвердження Положення про комісію з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам

Карлівська районна державна адміністрація повідомляє, що Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області 09.08.2019 року за № 414/3531 зареєстровано розпорядження голови Карлівської районної державної адміністрації від 07.08.2019 № 113 "Про затвердження Положення про комісію з питань формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам".