Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення 77-ї річниці визволення Карлівщини від німецько-фашистських загарбників

Шановні ветерани, співвітчизники,

карлівчани та гості міста!

Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення 77-ї річниці довгоочікуваного та вистражданого дня, Дня визволення Карлівщини від німецько-фашистських загарбників.

Цей день наповнений одночасно радістю та смутком! Смутком, бо спогади про страшні події тих років не дають серцю битися спокійно, а радістю, бо завдяки героїчному подвигу визволителів, сьогодні ми живемо на Карлівській землі й працюємо на благо і розквіт району заради світлого майбутнього наших нащадків.

Україна стала іншою. І все одно минуле завжди з нами. Сьогодні багато українців та карлівчан змушені дізнаватися про жах воєнних подій не з історій, а з особистого досвіду та спостережень. Я закликаю всіх пам’ятати та з повагою ставитися до тих, завдяки кому ми сьогодні живемо, працюємо, виховуємо дітей.

Шановні ветерани!

Звертаюся до вас зі словами подяки за ваш героїзм, хоробрість та патріотизм, який ви проявили у боях за визволення Карлівщини! А після перемоги кропіткою працею зробили значний внесок у відбудову та розвиток району.

Ваш безсмертний подвиг і самовіддана праця завжди будуть для нас високим етичним орієнтиром і прикладом вірного служіння Вітчизні.

З кожним роком вас усе менше і менше відзначає цей святковий день. Бажаю вам здоров'я, довголіття, злагоди, миру над головою та відсвяткувати ще не одну річницю визволення Карлівщини від загарбників!