Привітання з Днем медичного працівника

Привітання з Днем медичного працівника

17 червня 2020 року  на базі КНП «Карлівський центр первинної медико-санітарної допомоги» керівники району та міста привітали працівників медичної галузі з професійним святом – Днем медичного працівника.

У заході взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Солодовник, заступник голови районної ради Сергій Якуба, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олександр Четвериков, головний лікар КНП «Карлівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмила Терентьєва.

Звертаючись до присутніх, голова райдержадміністрації Олександр Солодовник зазначив, що  медики щодня, не покладаючи рук, повертають людям здоров'я та рятують їхні життя. Та попри різні труднощі в роботі, сьогодні доля кинула ще один виклик для медиків – боротьба з СOVID-19 та запобігання поширенню цієї небезпечної інфекції на території нашого району, з яким вони успішно впоралися і на даний час у Карлівському районі немає жодного хворого на СOVID-19. Це ще раз свідчить про високий професіоналізм та відповідальність колективу.

Керівники привітали медичних працівників первинної ланки зі святом, подякували їм за їх нелегку працю та професіоналізм. Побажали міцного здоров'я, процвітання, миру й злагоди в родинах та віри у краще майбутнє.

З нагоди професійного свята когорту працівників медичної галузі було відзначено грамотами райдержадміністрації, районної ради та міської ради.