Привітання голови райдержадміністрації Олександра Солодовника з Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України

Шановні карлівчани!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення у районі Дня Державного Прапора України та Дня незалежності України.

День незалежності України є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу.

Наша незалежність оплачена дорогою ціною – незбагненною кількістю життів тих, хто помирав за ідею вільної України зі зброєю у руках і без неї, незліченною кількістю років втраченої свободи тих, хто сидів за неї у таборах та в’язницях, не кажучи вже про споконвічні мрії й натхненні зусилля мільйонів творців, які зберігали і творили все те, що зараз є надбанням української культури.

Незалежність – це наш шанс на щастя і мир, змога дихати на повні груди повітрям свободи після століть неволі, життя за чужими правилами, участі в чужих війнах, несправедливості та репресій.

Сьогодні настав час для особливого єднання, змін і виважених рішень, настав час для усвідомлення власної відповідальності й причетності до розбудови наших сіл, селищ, міст та усієї України. Майбутнє країни в руках кожного з нас. Україна – це ти!

Від усієї душі зичу всім міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові добрі починання і звершення заради процвітання незалежної України та добробуту її народу!

Нехай серце кожного громадянина наповнюється гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього !

З повагою,

голова райдержадмінстрації                                                                      Олександр Солодовник