Привітали з ювілеєм Співак Людмилу Олексіївну

Привітали з ювілеєм Співак Людмилу Олексіївну

15 жовтня 2020 року на базі Карлівського будинку дитячо-юнацької творчості голова райдержадміністрації Олександр Солодовник спільно з головою районної ради Юрієм Ткачовим і начальником відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмилою Слєпцовою привітали з ювілеєм Співак Людмилу Олексіївну, якій напередодні виповнилося 80 років.

Співак Людмила Олексіївна народилася 14 жовтня 1940 року. Розпочала педагогічну діяльність учителем фізкультури міської школи №2. Проводила тренування по всіх видах спорту. На обласній спартакіаді вчителів нагороджена за ІІІ місце зі штовхання ядра. Заклад працював у дві зміни, змагання, семінари, навчання – то були роки випробувань.

У 1966 році була збудована Карлівська середня школа №4 і Людмила Олексіївна продовжує трудову діяльність в новому колективі.

Після уроків проводила тренування з групою легкоатлетів та велосипедистів. Заняття тривали до пізнього вечора, при школі знаходився інтернат для дітей, які проживали в сільській місцевості та далеко від школи.

Захищаючи честь району учні Карлівської середньої школи №4 показували високі показники на районному та  обласному рівнях у різних видах спорту. Неодноразово була нагороджена за підготовку команд з кросу, легкої атлетики, футболу, велосипедного спорту, лижної підготовки.

З 1979 року Людмила Олексіївна переходить працювати в Нижньоланнівську восьмирічну школу. За два роки роботи її вихованці виграють спартакіаду серед 8-річних шкіл, стають переможцями  обласних туристичних змагань. По сумісництву працює в СПТУ №50, де готує багатоборців та легкоатлетів.

У 1985 році переведена на інспектора шкіл по трудовому навчанню та вихованню і профорієнтації учнів. Проводила олімпіади з трудового навчання серед шкіл району та  МНВК. По розподілу обов’язків відповідала за виховну роботу; методичні об’єднання вчителів трудового навчання, фізичного виховання, військової підготовки; роботу позашкільних закладів; працевлаштування учнів. Проводила семінари з ЦО, пожежної безпеки, інструкторів по туризму.

В Білухівській школі організувала оборонно-спортивний оздоровчий табір з військової підготовки. Виконком районної ради народних депутатів нагороджує за організацію та якісне проведення навчально-польових зборів в оборонно-спортивному оздоровчому таборі.

З 1989 р. переведена на посаду директора Будинку піонерів та школярів, і закипіла нова робота.

Тісно співпрацювали зі школами. Проводили спільні заходи, семінари. Брали участь у обласних заходах: огляди драматичних колективів, художньої самодіяльності, туристичних змаганнях, краєзнавчих експедиціях. Вихованці Будинку піонерів та школярів неодноразово були переможцями обласних виставок, змагань, конкурсів, а також нагороджені путівками в дитячі табори «Молода гвардія», «Артек». Управління освіти Полтавської обласної державної адміністрації неодноразово нагороджували її, як директора, грамотами та виносили подяки за сумлінну творчу працю та організацію туристично-краєзнавчої роботи та розвиток туризму.

Керівники подякували Людмилі Олексіївні за багаторічну працю, активну життєву позицію, побажали довгих років життя, міцного здоров'я і наснаги, благополуччя, затишку й добра в родині. А також, з нагоди ювілею вручили подяки райдержадміністрації, районної ради, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Карлівської районної організації профспілки працівників освіти і науки України, квіти та подарунок.