Привітали педагогічний колектив ПТУ №50 м. Карлівка з Днем працівників освіти

Привітали педагогічний колектив ПТУ №50 м. Карлівка з Днем працівників освіти

02 жовтня 2020 року голова райдержадміністрації Олександр Солодовник спільно з головою районної ради Юрієм Ткачовим привітали трудовий колектив професійно-технічного училища №50 м. Карлівка з Днем працівників освіти та 80-ю річницею системи професійно-технічної освіти.

У своєму зверненні до присутніх голова райдержадміністрації Олександр Солодовник зазначив, що сьогодні свято тих, хто завоював у нашому суспільстві заслужену пошану, повів молоде покоління у велике життя, навчив чесно і самовіддано працювати.

Висловив щиру вдячність кожному за натхненну і самовіддану працю, за внесок у розвиток освітньої галузі та виконання важливої справи -  підготовки кваліфікованих фахівців, від яких залежить майбутнє нашої країни.

Побажав усім міцного здоров’я, особистого щастя, терпіння і мудрості, розумних і вдячних учнів та нових здобутків на професійній ниві.

З нагоди відзначення 80-річчя системи професійно-технічної освіти та Дня працівників освіти грамотами було відзначено директора професійно-технічного училища №50 м.Карлівка Іщенка Ігоря Миколайовича та представників педагогічного колективу.