Привітали колектив КНП «Карлівська центральна районна лікарня ім. Л.В. Радевича» з Днем медичного працівника

18 червня 2020 року керівники району та міста урочисто привітали колектив КНП «Карлівська центральна районна лікарня ім. Л.В. Радевича» з Днем медичного працівника.

У заході взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Солодовник, заступник голови районної ради Сергій Якуба, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олександр Четвериков, головний лікар КНП «Карлівська центральна районна лікарня ім. Л.В. Радевича» Олександр Сіренко.

З вітальними словами до присутніх у залі звернувся голова райдержадміністрації Олександр Солодовник:

«Я щиро вітаю вас з професійним святом — Днем медичного працівника!

Професія медика дуже важлива та необхідна для суспільства, адже на ваших плечах лежить турбота та відповідальність за найвищу цінність на землі  – людське життя. Те, що ви є хранителями людського життя, – це не гучні слова, бо кожен з нас насправді щасливий лише тоді, коли наші рідні та близькі здорові.

Прийміть сердечну подяку за вашу самовіддану працю на благо народу України, за врятовані життя та здоров’я пацієнтів.

Бажаю вам усім міцного здоров’я, благополуччя та наснаги, невтомності та оптимізму, задоволення від нелегкої повсякденної праці, нових досягнень та здійснення заповітних мрій!

Нехай життя дарує вам спокій та добро, тепло й щастя у ваших оселях!»

Керівники привітали медиків та з нагоди професійного свята за сумлінну працю відзначили когорту медичних працівників Карлівської центральної районної лікарні грамотами райдержадміністрації, районної ради, міської ради та подякою Департаменту охорони здоров'я Полтавської облдержадмінстрації.