Працівників навчальних закладів району привітали з професійним святом

Працівників навчальних закладів району привітали з професійним святом

07 жовтня 2020 року відбулося урочисте привітання працівників навчальних закладів району з професійним святом – Днем працівника освіти. Зі вступним словом до всіх присутніх звернулася начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Слєпцова.

Заступник голови райдержадміністрації Тетяна Василець, голова районної ради Юрій Ткачов, виконуючий обов’язки міського голови, секретар міської ради Олег Стовбун привітали присутніх у залі зі святом, висловили свою повагу і вдячність працівникам освітянської ниви за внесок у розвиток системи освіти району, за досягнуті успіхи у навчанні та вихованні підростаючого покоління Карлівщини. Побажали здоров'я, миру й злагоди в родинах, достатку і натхнення в праці, адже саме в руках педагогів майбутнє нових поколінь та майбутнє країни.

З нагоди свята за сумлінну працю і високий професіоналізм когорту працівників освіти було відзначено грамотами райдержадміністрації, районної ради, міської ради, а також, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмилу Слєпцову було нагороджено грамотою Профспілки працівників освіти і науки України.