Працівників 13 Державної пожежно-рятувальної частини, які брали участь при гасінні та ліквідації лісових пожеж на території Луганської області, нагороджено грамотами Карлівської районної державної адміністрації

02 вересня 2020 року відбулася зустріч голови райдержадміністрації Олександра Солодовника з трудовим колективом 13 Державної пожежно-рятувальної частини в м. Карлівка ГУ ДСНС України у Полтавській області.

Під час зустрічі Олександр Солодовник зазначив, що професію пожежника обирають сильні духом, загартовані нелегкими випробуваннями, високопорядні люди.

Важко переоцінити внесок пожежної служби у справу державної ваги – захист життя та здоров’я громадян, збереження національного багатства і довкілля від нещадної вогняної стихії.

В цьому році біда, спричинена масштабними пожежами, спіткала Україну і в Чорнобильській зоні, і в східних її регіонах.  До ліквідації цих пожеж були залучені працівники 13 Державної пожежно-рятувальної частини.

Тож, сьогодні, голова райдержадміністрації Олександр Солодовник висловив глибоку вдячність особовому складу 13 ДПРЧ за сумлінне виконання службових обов’язків та високий професіоналізм, а також, відзначив грамотами тих працівників, які брали участь при гасінні та ліквідації лісових пожеж на території Луганської області.

Також, користуючись нагодою, заступник начальника 13 Державної пожежно-рятувальної частини в м.Карлівка ГУ ДСНС України у Полтавській області Богдан Ковтун провів екскурсію по приміщенню 13 ДПРЧ та ознайомив голову райдержадміністрації з умовами, в яких несе службу цивільного захисту особовий склад частини, та наявною технікою, яка використовується при гасінні пожеж.