Пам'ять без кордонів…

Версія для друкуВерсія для друку

Пам'ять без кордонів…

14 лютого 2020 року, напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Сергій Барилко, голова районної ради Юрій Ткачов, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Олександр Четвериков, голова районної громадської організації ветеранів Афганістану Валерій Мартинюк, військовий комісар Карлівського військового комісаріату Сергій Лукаш, представники трудових колективів установ та організацій району, громадських організацій та громадськість поклали квіти до пам’ятного знака воїнам-інтернаціоналістам Карлівського району.

З нагоди відзначення 31-ї річниці виведення військ з Афганістану на базі районного Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт у виконанні аматорів районної сцени.

Під час урочистостей присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих воїнів-інтернаціоналістів.

12 учасників бойових дій на території інших держав було нагороджено грамотами та подяками Карлівської райдержадміністрації, Карлівської районної ради, Карлівської міської ради та Карлівського районного військового комісаріату. 

 

Шановні ветерани війни в Афганістані!

Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру.

Ви є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі у наші дні.

Від усього серця бажаємо  вам і вашим родинам здоров’я, родинного затишку, благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра!

Наверх ↑