Оглянули стан доріг по напрямках Карлівка-Максимівка, Карлівка-Федорівка

Оглянули стан доріг по напрямках Карлівка-Максимівка, Карлівка-Федорівка

3 липня 2020 року голова райдержадміністрації Олександр Солодовник, заступник голови районної ради Сергій Якуба спільно з представниками Агентства місцевих доріг Полтавської області та організації-підрядника ПП «БО «Райагробуд» здійснили об‘їзд та оглянули стан доріг по напрямках Карлівка-Максимівка, Карлівка-Федорівка з метою визначення проблемних ділянок, які потребують невідкладного ремонту.

Під час обстеження доріг було виявлено значну кількість ділянок, на яких утворилася одна біля одної велика кількість вибоїн, а також, такі ділянки, які зруйнувалися внаслідок руху перевантаженого транспорту до самого узбіччя.

При огляді дороги інженер технічного нагляду Агентства місцевих доріг Полтавської області та представник організації-підрядника ПП «БО «Райагробуд» зазначили, що у зв’язку з тим, що коштів на капітальний ремонт доріг Карлівського району не передбачено, єдиною альтернативою для покращення стану дорожнього покриття та приведення його до експлуатаційних норм є фрезерування та накладання вирівнюючого шару із асфальтобетонної суміші або ресайклінг.

Головною ж причиною руйнування доріг фахівці вважають відсутність водовідведення та рух перевантаженого вантажного транспорту.

Також, голова райдержадміністрації Олександр Солодовник звернув увагу на необхідність розчищення узбіччя доріг від порослі, адже це створює аварійну ситуацію на дорогах. На прямих шляхах у зв’язку з заростанням узбіччя руйнується дорожнє покриття, звужується дорога та ускладнюються зустрічний рух автотранспорту, а на шляхах з поворотами немає видимості зустрічного автотранспорту, що також є аварійно небезпечно.

Керівники обговорили альтернативні шляхи вирішення проблемних питань. Доручили представникам Агентства місцевих доріг та ПП «БО «Райагробуд» прорахувати вартість виконання ремонтних робіт визначених ділянок доріг, щоб в подальшому вирішити питання щодо можливих джерел фінансування та виділення коштів на виконання цих робіт.

Також, було розглянуто питання щодо встановлення інформаційних панно щодо обмеження руху вантажного транспорту та додаткових дорожніх знаків і нанесення дорожньої розмітки.