Офіційна заробітна плата 3200 гривень — наша достойна пенсія

Офіційна заробітна плата 3200 гривень — наша достойна пенсія

З  набранням чинності Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” від 21.12.2016 р. № 1801, з 01 січня 2017 року  розмір  мінімальної заробітної плати встановлено на рівні 3200,00 грн. на місяць.

Спеціалісти Карлівського об'єднаного управління  Пенсійного фонду України  неухильно проводять заходи по детінізації та легалізації заробітної плати найманих працівників, відслідковують порушення у сфері оплати праці, консультують роботодавців щодо дотримання чинного трудового законодавства. Адже  підвищення мінімальної зарплати до 3200 грн. дозволить збільшити надходження до бюджету Пенсійного фонду від єдиного соціального внеску. У недержавному секторі економіки, малому та середньому бізнесі дуже часто виплачувалася тільки мінімальна заробітна плата, а все інше виплачувалося в конвертах. Уряд хоче стимулювати бізнес, щоб забезпечити достойний соціальний захист населення, профінансувати осучаснення пенсій.

У квітні - червні поточного року спеціалісти управління провели “флеш-моби” для жителів Карлівського району: “Офіційна заробітна плата 3200 гривень — наша достойна пенсія”.

Протягом 2017 року  Карлівським об'єднаним управлінням планується постійне проведення відповідних заходів в місті Карлівка та інших населених пунктах району, щоб отримати додатковий ресурс  для проведення нових пенсійних програм.