Обмін паспорта громадянина України у звязку зі зміною прізвища, імя та по-батькові (ID)

До уваги громадян!

Для того, щоб отримати паспорт громадянина України у разі зміни прізвища, імені та по батькові, можна звернутись з заявою до територіального підрозділу Державної міграційної служби.

Інформацію щодо порядку отримання зазначеної адміністративної послуги розміщено на офіційному веб-сайті ДМС.

Вартість оформлення - 345 грн. за 20 робочих днів, та 471 грн. - за 10.

Необхідні документи:

-   паспорт, який треба обміняти;

- заява-анкета (формується та роздруковується працівником територіального підрозділу ДМС);

-  довідка про взяття на облік (для внутрішньо переміщеної особи);

-  посвідчення про взяття на облік (для бездомних осіб);

-  ідентифікаційний код;

- документи, що підтверджують обставини, у зв'язку з якими паспорт підлягає обміну;

-  документи, що підтверджують сплату адміністративного збору;

- фото 10x15 сантиметрів для внесення скану відцифрованого образу обличчя особи (для оформлення паспорта особі, яка не може пересуватися самостійно);

-  для внесення додаткової інформації за потреби, про місце проживання - довідку органу реєстрації встановленого зразка;

-  про шлюб і розірвання шлюбу - свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, яке набрало законної сили, або виданий компетентними органами іноземної держави документ, який згідно з її національним законодавством підтверджує відповідний факт;

- про зміну імені - свідоцтво про зміну імені, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, яке набрало законної сили, або виданий компетентними органами іноземної держави документ, який згідно з її національним законодавством підтверджує відповідний факт.