Обговорили заходи до новорічних та різдвяних свят у районі

Обговорили заходи до новорічних та різдвяних свят у районі

11 грудня 2019 року у першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Василець відбулася нарада щодо підготовки та проведення новорічних та різдвяних свят у районі.

Методист районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Оксана Темченко проінформувала про заплановані заходи до новорічних свят позашкільними закладами освіти.

Карлівським районним будинком дитячо-юнацької творчості 13 грудня планується проведення районної виставки мініатюр з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Моя новорічна мрія»; 19 грудня – свято відкриття міської ялинки; 27 грудня – свято головної ялинки району «Таємниці новорічної гірлянди».

Станція юних натуралістів 23 грудня у закладі в рамках районного конкурсу «Збережи ялинку»  планує провести районну виставку «Новорічно-різдвяна композиція».

Також, 23 грудня в м. Полтава у театрі ім. Гоголя відбудеться свято головної ялинки області, у якому візьмуть участь 27 дітей з району, які потребують соціальної уваги та підтримки.

Головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації Олеся Деркач повідомила, що 19 грудня відбудеться обласне дитяче свято до Дня святого Миколая, прем’єра мюзиклу «Острів скарбів», у якому візьмуть участь діти, які перебувають на обліку в службі у справах дітей райдержадміністрації.

24 грудня 2019 року на базі районного Будинку культури за ініціативи служби у справах дітей райдержадміністрації відбудеться святковий захід «У новорічний світлий час».

Завідувач сектору культури і туризму райдержадміністрації Тетяна Обифіст проінформувала присутніх, що  на 18 грудня у районному Будинку культури готується святкова програма для обдарованих дітей.

Директор районного Будинку культури Юрій Рудь повідомив, що з 22 по 28 грудня в Будинку культури відбудуться новорічні дитячі ранки на замовлення для дітей працівників установ та організацій району.

28 грудня на базі районного Будинку культури Полтавська обласна філармонія представить концертну програму «Олів’є-Шоу», вхід на яку коштуватиме 50 грн.

29 грудня відбудеться розважальна програма для юних мешканців міста, а 11 січня – естрадний концерт.

За підсумками наради відповідальним виконавцям дано ряд відповідних доручень.