Обговорили рекомендації Головного державного санітарного лікаря України щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти

04 червня 2020 року відбулася нарада у голови райдержадміністрації Олександра Солодовника щодо забезпечення виконання постанови Головного державного санітарного лікаря України № 25 від 21.05.2020 «Про затвердження тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти».

У нараді взяли участь заступник голови райдержадміністрації Тетяна Василець, голова районної ради Юрій Ткачов, секретар міської ради Олег Стовбун, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Cлєпцова, завідувач Карлівським міжрайонним відокремленим підрозділом лабораторних досліджень ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» Петро Василець, начальник Карлівського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області Олександр Ткаченко, головний лікар КНП «Карлівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмила Терентьєва, заступник головного лікаря КНП «Карлівська центральна районна лікарня ім. Л.В.Радевича» Наталія Кравченко.

Присутні обговорили рекомендації Головного державного санітарного лікаря України щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти, проінформували про проведені та заплановані роботи, а також, обговорили проблемні питання та шляхи їх вирішення.

За підсумками наради голова райдержадміністрації Олександр Солодовник дав доручення відповідальним виконавцям поступово відновити діяльність закладів дошкільної освіти з 16 червня 2020 року.