Обговорили питання про призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України в жовтні – грудні 2019 року та виконання планових показників з контрактної служби

Обговорили питання про призов громадян  на строкову  військову службу  до Збройних Сил України в жовтні – грудні  2019 року та виконання планових показників з контрактної служби

20 грудня 2019 року на оперативно-розпорядчій нараді у першого  заступника голови райдержадміністрації Тетяни Василець було обговорено питання про призов громадян  на строкову  військову службу до Збройних Сил України в жовтні – грудні  2019 року та виконання планових показників з контрактної служби.

Заступник військового комісара – начальник відділення комплектування Карлівського районного військового комісаріату Сергій Шрамко проінформував присутніх про завершення осіннього призову громадян на строкову військову службу 2019 року. Призову підлягало 360 громадян, було вручено 169 повісток (в тому числі 124 призовники, яким надано відстрочку; 20 призовників, яких визнано придатними та зарахованим до складу команд; 25 призовників, яких визнано непридатними). 192 повістки не вручено з різних причин. Під час проведення призову було вжито ряд заходів, спрямованих на розшук призовників.

Станом на 18.12.2019 військовослужбовцями районного військового комісаріату було охоплено 100% адрес призовників. В результаті проведеної роботи планове завдання по призову громадян на строкову військову службу в жовтні-грудні 2019 року виконано на 71,4%. Разом з цим до органів національної поліції було подано 54 розшукові справи.

Присутні обговорили питання співпраці військкомату з органами місцевого самоврядування та проблемні питання щодо розшуку та доставки призовників, які не з’являються на медичну та призовну комісію.

За підсумками наради відповідальним виконавцям дано ряд відповідних доручень.