Не змовкне слава тих років...

Версія для друкуВерсія для друку

Не змовкне слава тих років...

9 травня 2019 року в м. Карлівка відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Урочистою ходою колона, за участю виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Сергія Барилка, першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Василець, голови районної ради Юрія Ткачова, заступника голови районної ради Сергія Якуби, військового комісара Карлівського районного військового комісаріату Сергія Лукаша, голови Карлівської районної організації ветеранів України Галини Ракосій, ветеранів, представників трудових колективів, учнівської молоді та громадськості, крокувала центральною вулицею міста до Меморіалу Слави.

Учасники заходу поклали квіти до братської могили воїнів, що загинули у роки Другої світової війни, до пам’ятного знаку мешканцям Карлівського району, що віддали своє життя за свободу та незалежність України, та до Меморіалу Слави, де відбувся мітинг.

Під час мітингу з вітальним словом до присутніх від імені районної ради, райдержадміністрації та депутатського корпусу міської ради звернувся голова районної ради Юрій Ткачов.

Вітаючи карлівчан зі святом Юрій Ткачов зазначив, що український народ своїм героїзмом, своєю жертовністю у боротьбі за визволення Європи зробив неоціненний внесок в перемогу над нацизмом та нагадав, що на фронтах Другої світової війни загинуло понад 5200 карлівчан, з них 2197 пропали безвісти, 2718 осіб було вивезено на каторжні роботи. Юрій Олександрович наголосив, що День Перемоги для нашого народу це свято, яке об’єднує покоління і є невичерпним джерелом патріотизму та віри, а також висловив слова вдячності ветеранам та героям сьогодення за самовідданість і героїзм.

У ході урочистостей медаллю «За оборону Авдіївки» нагороджено Ігора Микитенка, відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» нагороджено Олександра Харитонова, Володимира Іщенка, Андрія Ольхового, Олега Коробочку, Юрія Шабаліна, Віталія Брижника та нагрудним знаком «Учасник АТО» нагороджено Валерія Білана.

Учениця 9 класу Карлівської ЗОШ I-III ступенів Анна Бова продекламувала вірш «Жива пам’ять».

Учасники заходу схилили голови та хвилиною мовчання вшанували загиблих у роки Другої світової війни та тих, хто віддав своє життя за незалежність України у боях на сході країни.

Наш земний уклін усім, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, тим, хто сьогодні піднімає з руїн і відроджує Україну. Ваша мужність, життєва мудрість, ставлення до ратного і громадянського обов'язку — це високий приклад для наслідування. Наш обов'язок — бути гідними вашого життєвого подвигу, утверджуючи мир, злагоду та суспільну гармонію на українській землі.

Любіть і бережіть Україну, бережіть себе!

Слава Україні!!! Героям слава !!!

 

 

Наверх ↑