Нарада у виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Сергія Барилка

Нарада у виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Сергія Барилка

30 січня 2018 року відбулася нарада у виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації Сергія Барилка.

На нараді було обговорено питання забезпечення території Карлівського району містобудівною документацією, передбачення органами місцевого самоврядування у проектах бюджетів на 2018 рік коштів на фінансування розроблення містобудівної документації, по якому доповідав начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства райдержадміністрації Павло Чорноштан.   Відділом містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства Карлівської райдержадміністрації проведено аналіз наявної містобудівної документації територій населених пунктів Карлівського району, на які виготовлялись генеральні плани в основному в 1968-1978 роках. Схема планування територій району розроблена в 1991 році. Дана містобудівна документація не відповідає сучасному законодавству і потребує оновлення. Керівникам органів місцевого самоврядування доведена до відома вимога п.3 ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» про заборону виділення земельних ділянок державної та комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб та необхідність виконання чинного законодавства шляхом виготовлення містобудівної документації місцевого рівня. У 2017 році проведено оновлення топографо-геодезичної основи на територію Карлівського району. Роботи по виготовленню схеми планування території району плануються до проведення у 2018 році за наявності коштів у районному бюджеті та підтримки депутатів районної ради. Також, у 2017 році проведено роботу по оновленню топографо-геодезичної основи та виготовленню генеральних планів на території населених пунктів, що входять до Голобородьківської та Климівської сільських рад. Оновлено топографо-геодезичну основу на територію Карлівської міської ради та проводяться роботи по виготовленню генерального плану. Халтуринською, Ланнівською та Білухівською сільськими радами проведено роботу по оновленню топографо-геодезичної основи на відповідні території, а виготовлення генпланів планується у 2018 році за умови перевиконання відповідних бюджетів. Інші ж керівники органів місцевого самоврядування проводити відповідні роботи в 2018 році не планують.

Начальник Карлівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області Людмила Бобрицька проінформувала присутніх про стан погашення заборгованості по платежах до Пенсійного фонду України. Як повідомила начальник, забезпеченість виплати пенсій власними коштами становить 49,8%. В ситуації, що склалася, виникає необхідність пошуку додаткових надходжень до бюджету. Одним з традиційних резервів є погашення заборгованості по платежах до Пенсійного фонду. В результаті спільних заходів Пенсійного фонду та органів ДВС за 2017 рік надійшло коштів у сумі 38,9 тис. грн. Станом на 01 січня 2018 року на виконанні в органах ДВС знаходиться 80 виконавчих документів на суму 701,7 тис. грн. Заходами примусового стягнення охоплено 100% боргу.

Також, було обговорено питання про хід виконання у відділі культури і туризму райдержадміністрації та відділі агропромислового розвитку райдержадміністрації основних антикорупційних заходів, по якому доповідали начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Тетяна Обіфіст та головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації  Олена Зубань.