Нарада у голови райдержадміністрації Сергія Костенка

Нарада у голови райдержадміністрації Сергія Костенка

11 липня 2017 року відбулася нарада у голови райдержадміністрації Сергія Костенка.

На нараді було обговорено питання про хід виконання Указу Президента України від 13.10.2015 №580/2015 «Про стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки» в закладах культури району, по якому доповідала начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Тетяна Обифіст. Як зазначила Тетяна Обифіст, у процесі патріотичного виховання основна увага приділяється популяризації історії України та рідного краю, відродженню національної культури. На базі районної бібліотеки для дітей діє клуб «Я - Патріот». У ході проведення засідань діти здійснюють історичні екскурси, поглиблюють свої знання з народознавства та краєзнавства, спілкуються з цікавими особистостями, зокрема, учасниками АТО. Більше 50 карлівчан віком до 21 року стали учасниками Всеукраїнського соціологічного дослідження «Патріотичний настрій молоді».

Доповнила інформацію по даному питанню начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмила Слєпцова.

Начальник відділу з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації Наталія Бахмач прозвітувала про роботу зі зверненнями громадян відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

Також, на нараді було заслухано питання про стан виконавської дисципліни за червень 2017 року, по якому присутніх проінформувала головний спеціаліст з питань контролю апарату райдержадміністрації Альона Нехрюк.