На Карлівщині заклади охорони здоров'я готуються до опалювального сезону

На Карлівщині заклади охорони здоров'я готуються до опалювального сезону

29 серпня 2018 року відбулася оперативно-розпорядча нарада у першого заступника голови райдержадміністрації Тетяни Василець.

На порядок денний було винесено питання про стан підготовки лікувально-профілактичних закладів району до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

З даного питання головний лікар Карлівської центральної районної лікарні Олександр Сіренко повідомив присутніх, що з метою своєчасної підготовки лікарні до осінньо-зимового періоду здійснено перевірку димових та вентиляційних каналів у теплогенераторних лікарні, проведено повірку та налагодження вузлів обліку газу, коригування проекту на газифікацію, здійснено заміну дефектного обладнання у теплогенераторних лікарні, поточний ремонт  системи опалення конференцзалу  та інфекційного відділення, придбано матеріали для утеплення димоходів, трубопроводів зовнішньої системи опалення.

Головний лікар КНП «Карлівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмила Терентьєва проінформувала про об’єми запланованих та проведених робіт по підготовці закладу до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років, а також, повідомила, що у Попівському ФАПі проведено ремонт будівлі та замінено котел, у Климівській АЗПСМ відремонтовано покрівлю даху, у Ланнівській АЗПСМ проводиться термомодернізація фасадів будівлі, заміна вікон.

По закладах охорони здоров'я заборгованість по сплаті за енергоносії відсутня.

За підсумками наради першим заступником голови райдержадміністрації відповідальним виконавцям було дано ряд доручень.