Кризовий центр для жінок із дітьми „Місто Добра”

Кризовий центр для жінок із дітьми „Місто Добра”

Мінсоцполітики інформує, що з метою сприяння у наданні послуг особам, які постраждали від домашнього насильства, зокрема в частині забезпечення місцем тимчасового, безпечного, цілодобового перебування, організації допомоги особам, які опинились в складних життєвих обставинах та не мають місця проживання, у яких відсутні документи, що посвідчують особу, як наслідок виникають проблеми з працевлаштуванням та пошуком житла, а також для збереження родинних зв’язків між мамою та дитиною у м.Чернівці організовано роботу Кризового центру для жінок із дітьми „Місто Добра”.

Центр є тимчасовим притулком, безпечним для проживання постраждалих від домашнього насильства для жінок з дітьми з усіх областей України та громадянок інших країн, які потребують допомоги на території України.

Мешканці Центру отримують кваліфіковану медичну, юридичну, психологічну, педагогічну допомогу, здобувають навички ведення домашнього господарства, за потреби можуть здобути освіту, працевлаштуватись. Програма розвитку є індивідуальною і базується виключно на бажанні та потенціалі самої жінки.

У приміщенні закладу облаштовано 27 житлових кімнат для цілодобового перебування 80 осіб, які забезпечуються всіма необхідними речами, засобами гігієни, продуктами харчування. Разом з тим, умови перебування адаптовані й для осіб з інвалідністю.

Протягом реабілітації родини, працівники Центру тримають зворотній зв’язок з установою, яка скерувала родину та інформують про проведену роботу, надання відповідних послуг.

Для зарахування до Кризового центру необхідні:

- попереднє узгодження із Центром по телефону чи електронній пошті;

- флюрографія;

- аналіз на Torch-інфекції.

Місцезнаходження Центру: м. Чернівці, вул. Річна,10.

Контактні телефони: 0800-503-231 - безкоштовно з усіх номерів по Україні;

+38 (099) 200-01-03 - офіс БФ „Я майбутнє України”;

+38 (050) 243-69-71 - керівник Марта Левченко.

Електронна адреса Центру: cityofgoodness@gmail.com.

Ознайомитись з детальною інформацією про діяльність Кризового центру для жінок із дітьми „Місто Добра” можна на офіційному сайті за посиланням https://misto-dobra.com.ua.