Карлівська учениця отримала по 200 балів за ЗНО з двох предметів!

Карлівська учениця отримала по 200 балів за ЗНО з двох предметів!

Учениця 11 класу Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст.№4 Олександра Дубовик у 2020 році поповнила золоте сузір'я двохсотбальників Карлівщини, отримавши за ЗНО з математики та біології максимальний результат - 200 балів! У Полтавській області ЗНО з математики на 200 балів склали 5 учнів, з біології - 2.

Найвищі бали Саші -це неймовірний успіх, досягнення, яке вже увійшло в історію ЗНО Карлівського району. 400 балів - це суперрекорд, це приклад гідний наслідування та справедлива нагорода за сумлінну підготовку! Саша – справді гордість Карлівщини. Доклавши максимум зусиль, отримала максимальний результат із двох предметів.

Пишаємося нашою випускницею та сподіваємося, що випускники Карлівського району 2020 та наступних років продовжать цю чудову традицію.