Карлівщина відзначила 23-ю річницю Конституції України

Карлівщина відзначила 23-ю річницю Конституції України

27 червня 2019 року в м. Карлівка відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення у районі Дня Конституції України.

Конституція України - це не лише закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

Виконуюча обов'язки голови райдержадміністрації Тетяна Василець, голова районної ради Юрій Ткачов, секретар міської ради Олег Стовбун поклали квіти до пам'ятного знака Тарасу Шевченку в м. Карлівка.

У заході взяли участь представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, трудові колективи установ та організацій району, представники громадських організацій та засобів масової інформації, громадськість.

Україна - країна трагедій і краси, країна, де найбільше люблять волю і найменше знали її, країна гарячої любові до народу і чорної йому зради , довгої вікової героїчної боротьби за свободу.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів, що віддали своє життя за свободу та незалежність України.