Карлівщина відсвяткувала День Конституції України, День державної служби та День молоді

Карлівщина відсвяткувала День Конституції України, День державної служби та День молоді

25 червня 2017 року в м. Карлівка відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення Дня Конституції України, Дня державної служби та Дня молоді.

На святі були присутні голова райдержадміністрації Сергій Костенко, заступник голови районної ради Володимир Кравцов, секретар міської ради Олег Стовбун, представники трудових колективів, громадських організацій, засобів масової інформації, молодь, громадськість та гості міста.

Голова райдержадміністрації Сергій Костенко від імені керівництва району та міста привітав присутніх зі святами, побажав миру та всіх благ. Після привітань когорту державних службовців та працівників було відзначено грамотами.

А далі, публіку розважали аматори районного Будинку культури та кавер-група «DANCE-BAND» з м. Суми, після чого відбулися народні гуляння та дискотека.