Карлівчани на Сорочинському ярмарку

Карлівчани на Сорочинському ярмарку

З 21 по 26 серпня 2018 року в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області відбувся традиційний Сорочинський ярмарок.

Учасниками фестивалю народної творчості «Ярмаринка» стали і карлівчани. Зокрема, самодіяльні артисти Карлівського районного Будинку культури та Максимівського сільського будинку культури.

Фольклорний ансамбль «Варварочка» Варварівського сільського будинку культури отримав диплом ІІ ступеня - за високу виконавську майстерність, сценічну культуру в обласному огляді-конкурсі фольклорних ансамблів народних музик, гармоністів та бандуристів «Чиста криниця» на Національному Сорочинському ярмарку, активну роботу по збереженню та популяризації елементів нематеріальної культурної спадщини: українського фольклору, рідної мови, пісні і музики.