Хліб підприємця гіркий, а свято його світле!

Хліб підприємця гіркий, а свято його світле!

В першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця, який встановлено Указом Президента № 1110/98 від 5 жовтня 1998 року з метою відзначити важливу роль, яку відіграє цей сектор економіки у формуванні нового економічного ладу, розвитку демократії та громадянського суспільства.

Цьогоріч урочистості з нагоди відзначення Дня підприємця України в районі відбулися 31 серпня 2018 року. У заході взяли участь виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Сергій Барилко, заступник голови районної ради Володимир Кравцов, заступник міського голови Ірина Грінблат.

Керівники привітали підприємців зі святом, побажали всім невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів, мудрості в справах та процвітання бізнесу, стабільності, добра й благополуччя їм і їхнім родинам!

За сумлінну працю та вагомий особистий внесок у розвиток підприємницької діяльності району грамотами були нагороджені: Курленко Володимир, Шпак Світлана, Тютюнник Анатолій, Роговенко Анатолій, Тягло Олександр, Дебольський Олександр, Акименко Олександр, Маріїч Петро, Бобрицький Сергій.

Після урочистої частини підприємців піснями привітали аматори районного Будинку культури.