Голова райдержадмінстрації Олександр Солодовник провів виїзний прийом громадян у с. Білухівка

16 липня 2020 року голова райдержадміністрації Олександр Солодовник у Білухівській сільській раді провів виїзний прийом громадян, після чого спільно із сільським головою Миколою Іванютою і завідувачем сектору культури райдержадміністрації Тетяною Обифіст відвідали Білухівську сільську бібліотеку-філіал та Білухівський сільський будинок культури. Тут сільський голова розповів про проведені та заплановані в поточному році ремонтні роботи. Також, показав спортивний зал, в якому є можливість проводити районні змагання та тренажерний зал, для комплексного наповнення якого ще не вистачає бігової доріжки. Для змістовного проведення населенням села свого дозвілля на другому поверсі облаштована більярдна кімната.

З метою покращення благоустрою села, незабаром планується облаштувати ще зону відпочинку з мангалом, лавами та дитячий майданчик з ігровим комплексом, гойдалками й каруселями.

Далі голова райдержадміністрації спільно з начальником відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмилою Слєпцовою у супроводі директора Білухівського НВК Ольги Безпалько оглянули Білухівський навчально-виховний комплекс. Керівники перевірили стан підготовки НВК до нового навчального року – матеріально-технічне забезпечення тут на належному рівні.

Також, цього дня Олександр Солодовник побував у поштовому відділенні та Білухівській амбулаторії загальної практики – сімейної медицини. Поспілкувався з завідувачем амбулаторії, сімейним лікарем Гамідом Кадашовим та наголосив на необхідності активізувати роботу по укладенню населенням декларацій з сімейними лікарями.