Голова райдержадміністрації Олександр Солодовник здійснив робочу поїздку до Варварівської сільської ради

09 вересня 2020 року голова райдержадміністрації Олександр Солодовник спільно з завідувачем сектору культури райдержадміністрації Тетяною Обифіст здійснив робочу поїздку до Варварівської сільської ради.
У супроводі сільського голови Олександра Родика керівники оглянули сільську бібліотеку-філіал, що знаходиться в одному приміщенні з сільською радою.

По приїзду до Варварівської АЗПСМ було обговорено проблемне питання щодо діяльності аптечного пункту в приміщенні амбулаторії.Варто відмітити, що в амбулаторії діє приватний стоматологічний кабінет з сучасним обладнанням, тому жителі мають змогу отримати якісне лікування на місці, що є великим плюсом. Також, оглянули маніпуляційну та палату денного перебування хворих на 4 ліжкомісця, де хворим ставлять крапельниці. При огляді санвузла, сільський голова зазначив, що він облаштований для осіб з обмеженими можливостями за всіма вимогами. Засобами індивідуального захисту амбулаторія забезпечена. Голова райдержадміністрації Олександр Солодовник поспілкувався з лікарем загальної практики - сімейної медицини Андрієм Кашеваровим та відмітив злагоджену роботу медперсоналу.
Далі оглянули Варварівський навчально-виховний комплекс. Директор НВК Лідія Щербина ознайомила керівників з матеріально-технічною базою закладу та умовами навчального-виховного процесу учнів і дітей, що відвідують дошкільний навчальний заклад. На території шкільного подвір’я тривають роботи по ліквідації аварійних дерев, а також планується оновлення зелених насаджень.
Цього ж дня відвідали сільський будинок культури та Варварівський народний історичний музей, де директор музею Віра Бегмат провела для керівників екскурсію.
За результатами робочої поїздки голова райдержадміністрації Олександр Солодовник дав ряд відповідних доручень керівникам профільних структурних підрозділів райдержадміністрації.