111

Герої не вмирають...

Версія для друкуВерсія для друку

Герої не вмирають...

Сьогодні, 20 лютого, ми згадуємо події, які сколихнули весь світ, змінили хід історії. Ми вшановуємо подвиг справжніх патріотів України – Героїв Небесної Сотні.

З цієї нагоди виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Сергій Барилко, голова районної ради Петро Світлик, секретар міської ради Олег Стовбун поклали квіти до меморіального знаку мешканцям Карлівського району, які загинули за свободу і незалежність України. У заходах узяли участь представники трудових колективів, громадських організацій, засобів масової інформації, військовослужбовці та громадськість міста.

Впродовж листопада 2013 року – лютого 2014 року до переліку кращих синів і дочок нації, додалося більше ста учасників Революції Гідності, які рішуче стали до боротьби зі злом, заплативши за перемогу надвисоку ціну – власне життя. Усі Герої Небесної Сотні були простими людьми, які у вирішальний час не змогли байдуже дивитися на те, що коїться на вулицях столиці. Вони не думали про те, що можуть загинути. Вони лиш знали, що так, як є – далі бути в Україні не може.

А 20 лютого людей, які вийшли на мирний протест, щоб висловити свою громадську позицію, почали без розбору обстрілювати снайпери. Силовики розстрілювали активістів бойовими набоями. Того дня загинула найбільша кількість людей. Їх назвали «Небесною Сотнею». Кожен із них загинув за правду, свободу і незалежність своєї держави. Кожен із них ціною власного життя показав, що наш український дух є незламним, а народ - нескореним.

Присутні хвилиною мовчання вшанували загиблих учасників Революції Гідності, а настоятель Свято-Пантелеймонівського храму отець Богдан провів панахиду за невинно убієнними.

Наверх ↑