Екскурсія на виробництво

Версія для друкуВерсія для друку

Екскурсія на виробництво

Коли до початку літніх канікул залишаються лічені дні, а навчатися ну вже зовсім не хочеться, то настає час для екскурсій. На одну із таких і запросив Карлівський хлібозавод ТОВ «АПК Докучаєвські чорноземи» учнів Карлівської гімназії імені Ніни Герасименко. Також запрошеними стали і представники Карлівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості.

В ході цього заходу гостям презентували кондитерський цех, де на той час майстрами - кондитерами готувались на продаж торти, печиво та тістечка. Справжньою насолодою була дегустація цих виробів.

Після солодкого частування деякі школярі виявили бажання в майбутньому стати кондитерами. Про таку професію та її попит на ринку праці і розповіли запрошені фахівці служби зайнятості.

Учні, вчителі та працівники Карлівської районної філії залишилися з позитивними емоціями та корисними знаннями після такої «солодкої» екскурсії.

Слова подяки хочеться висловити керівнику підприємства Кобченко Ользі Миколаївні за можливість проведення екскурсії для дітей.

 

 

Офіційні джерела:  https://pol.dcz.gov.ua/

https://www.facebook.com/KarlivkaRF/

 

 

Наверх ↑