Діти - майбутнє України!

Діти - майбутнє України!

Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми – дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.

Напередодні свята Дня захисту дітей служба у справах дітей райдержадміністрації спільно з відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації долучили до участі в обласному дитячому святі, дітей, які перебувають на обліку. Для дітлахів пільгових категорій організовано перегляд мультфільму "Велика мандрівка" у кінотеатрі "MULTIPLEX" в м. Полтава. Після закінчення свята всі діти отримали солодкі подарунки.

З найкращими побажаннями начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Максим Капралов привітав дітлахів з прекрасним і радісним святом дитинства.

Щасливі та задоволенні дітлахи радісно вітали один одного та ділились отриманими враженнями.

Висловлюємо вдячність за участь в організації святкування Карлівському ВП ГУНП в Полтавській області та КНП "Карлівський центр первинної медико-санітарної допомоги".