Директора Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відзначили державною нагородою

Директора Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відзначили державною нагородою

09 листопада 2016 року у День української писемності та мови в райдержадміністрації відбулися урочисті заходи з відзначення державною нагородою директора Карлівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

У заході взяли участь народний депутат Верховної Ради України Андрій Река, голова райдержадміністрації Сергій Костенко, голова районної ради Петро Світлик, міський голова Олександр Наконечний, директори закладів освіти району, представники трудових колективів та засобів масової інформації.

Народний депутат Андрій Река привітав директора Гаврись Ларису Олександрівну та вручив їй Почесну грамоту Верховної Ради України за заслуги перед Українським народом.

Вітання та подяку Ларисі Олександрівні висловили також голова райдержадміністрації Сергій Костенко. Побажав міцного здоров'я, наснаги та здобутків на трудовій ниві.