День захисника України та День Українського козацтва

День захисника України та День Українського козацтва

11 жовтня 2019 року в м. Карлівка за участю керівників району та міста, учасників АТО та ООС, учнівської молоді, представників районного військового комісаріату, трудових колективів організацій та установ району, громадських організацій та засобів масової інформації відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення у районі Дня захисника України та Дня українського козацтва.

Урочистою ходою крокувала колона центральною вулицею міста. Виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Сергій Барилко, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Василець,  голова районної ради Юрій Ткачов, заступник голови районної ради Сергій Якуба, міський голова Олександр Наконечний, військовий комісар Карлівського районного військового комісаріату Сергій Лукаш,  голова Карлівської районної організації ветеранів України Ганна Ракосій поклали квіти до братської могили воїнів, що загинули у роки Другої світової війни, до Меморіалу Слави та до пам’ятного знака мешканцям Карлівського району, які віддали своє життя за свободу та незалежність України, де і відбувся мітинг, присвячений всім захисникам, які у різні часи захищали і продовжують захищати кордони нашої країни.

Під час урочистостей когорту осіб, які несуть службу у лавах Збройних Сил України, було нагороджено грамотами районної державної адміністрації, районної ради та районного військового комісаріату.

За вікову історію української народності наша земля не один раз закликала своїх синів стати на її захист. Боротьба за незалежність України продовжується і зараз. На Донеччині  і Луганщині на превеликий жаль гинуть наші патріоти – добровольці  та воїни української армії.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих захисників Дмитра Барвіна, Миколи Демиденка та Юрія Коновода.

Як говорив Тарас Шевченко: «У своїй хаті – своя сила і правда, і воля», тож маємо обов’язково шанувати тих, чий святий обов’язок – захищати свою хату, боронити свою правду своєю силою і своєю волею.

Сьогодні Україна вся в плачу,
По всіх усюдах б’ють церковні дзвони.
Запалим в кожнім домі ми свічу.
І всі разом підійдем до ікони.

Помолимось за тих, хто ради нас,
Йшов крізь вогонь і знищував гармати.
Когось забрала куля, когось убив фугас,
І не одна ридає зараз мати.

Запалим на вікні вогонь скорботи
За тих Героїв, що не впали духом
І не дали країну побороти.
Нехай же Вам земля всім буде пухом!