День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Щороку 14 грудня вся Україна відзначає День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Саме в цей завершлося будівництво саркофага над 4-м енергоблоком ЧАЕС. Аварія на Чорнобильській АЕС – одна з найбільших та найжахливіших аварій на атомних електростанціях.

З метою вшанування мужності та самовідданості всіх, хто ліквідовував наслідки цієї аварії, виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Сергій Барилко, перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Василець, голова районної ради Юрій Ткачов, заступник голови районної ради Сергій Якуба, голова Карлівської районної організації товариства «Союз Чорнобиль» Віктор Ляскало, представники трудових колективів та учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС поклали квіти до пам’ятного знака Жертвам Чорнобиля та вшанували загиблих ліквідаторів хвилиною мовчання.

Продовжилися урочистості у районному Будинку культури, де відбувся святковий концерт у виконанні артистів районної сцени. Після урочистостей члени Карлівської районної організації товариства «Союз Чорнобиль» обговорили актуальні питання.

Шановні ліквідатори, висловлюємо щиру подяку за Ваш неоціненний подвиг, героїзм і мужність. Ви відважно кинулися до боротьби, аби усунути наслідки аварії, не чекаючи ні відзнак,5, ні нагород. Ми у невідплатному боргу перед Вами.

Бажаємо Вам і Вашим близьким міцного здоров’я, терпіння, щастя та усіх благ!