День Гідності і Свободи

Версія для друкуВерсія для друку

День Гідності і Свободи

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції –Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, яка стала Революцією Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свої патріотизм, гідність, мужність і прагнення до свободи. Коли українці стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору

21 листопада 2017 року з нагоди відзначення у районі Дня Гідності і Свободи за участю керівництва району, представників трудових колективів, громадських організацій, духовенства  та засобів масової інформації відбувся урочистий мітинг і покладання квітів до пам’ятного знака Тарасу Шевченку та до Стели загиблим захисникам України Карлівського району - Дмитру Барвіну та Миколі Демиденку.

Хвилиною мовчання присутні вшанували полеглих за свободу та незалежність нашої держави та долучилися до спільної молитви благочинного Карлівського округу отця Олега за душі і здоров’я тих, хто сьогодні боронить нас від ворога. 

Кожного дня, щогодини Україна завдяки героям виборює право бути суверенною, єдиною державою. Тож молімося за наших мужніх захисників і просімо у Бога одного: аби вони живими і здоровими і якнайшвидше повернулися додому, до своїх матерів, дружин та дітей.

Наверх ↑