День Державного Прапора України

День Державного Прапора України

23 серпня вся країна відзначає День Державного Прапора України.

Це свято встановлено в Україні на державному рівні для вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів.

23 серпня 2004 року український народ  вперше святкував День Державного Прапора України. Ми стали свідками зародження ще однієї, дуже важливої для політичного та національного єднання нашого народу державної традиції.

Тож, сьогодні з нагоди відзначення свята колона за участю керівників району і міста, представників трудових колективів установ та організацій району, учасників АТО, оркестру районного будинку культури, учнівської молоді, представників ЗМІ та громадськості  урочистою ходою крокувала головною вулицею міста.

Біля приміщення райдержадміністрації відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України і мітинг. Почесне право підняти Державний Прапор отримали учасник бойових дій Олександр Зінченко та учні Станіслав Мацак і Олена Дорош.

Всі ми повинні бути гідні пам'яті багатьох поколінь українців, які ратними подвигами, працею, часом і ціною свого життя створювали славу і велич держави – щоб сьогодні вільно майорів наш жовто-блакитний Прапор.

Наш державний стяг нині пахне порохом, а на його краях запечена кров найкращих синів Батьківщини.

Учасники мітингу хвилиною мовчання вшанували тих, хто віддав своє життя за свободу і незалежність України.

У ці святкові дні, згадуючи буремний шлях, який довелося пройти нашій країні до волі, згадуємо і великого українського поета, мислителя, пророка національного відродження в Україні Тараса Шевченка, бо сьогоднішня Україна постала завдяки незламному духу Кобзаря.

З шаною і любов’ю сьогодні поклали квіти до пам’ятного знака Т.Г. Шевченку та до пам’ятного знака мешканцям Карлівського району, які віддали своє життя за свободу і незалежність України.

Від усього серця бажаємо вам,

щоб ваше життя було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу:

блакитним і мирним, як небо,

та жовто-золотистим, як пшеничні поля України!

Доброго здоров’я й щастя кожній родині!

Зі святом вас!