33-річниця Чорнобильської трагедії

33-річниця Чорнобильської трагедії

У ніч на 26 квітня 1986 року cталася найбільша техногенна аварія у світі – вибух на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС. Радіаційного опромінення зазнали близько 8 мільйонів людей. Лише за кілька днів 30-кілометрова зона навколо атомної електростанції перетворилася у безлюдну територію, отримавши зловісний статус – Чорнобильська зона відчуження.

Цьогоріч, 26 квітня карлівчани відзначили 33-ту річницю Чорнобильської катастрофи. Біля пам'ятного знака Жетвам Чорнобиля відбувся мітинг-реквієм та покладання квітів. У заході взяли участь виконуючий обов'язки голови райдержадмінстрації Сергій Барилко, голова районної ради Юрій Ткачов, секретар міської ради Олег Стовбун, голова Карлівської районної організації "Союз Чорнобиль", ієрей Свято-Пантелеймонівської церкви Богдан, ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС, представники трудових колективів, засобів масової інформації та громадськість.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих, а отець Богдан провів панахиду за померлими ліквідаторами Чорнобильської катастрофи та закликав учасників заходу до спільної молитви.

Під час заходу священнослужитель освятив та передав в дар Карлівській організації «Союз Чорнобиль» ікону Спаса Чорнобильського, розповідаючи присутнім про її символічність.