30 вересня - День усиновлення

30 вересня - День усиновлення

30 вересня в Україні щорічно відзначається День усиновлення. Це вже традиційний день вшанування одвічних людських цінностей: людяності, милосердя, доброти та любові. Щоб дитинство було безтурботним, радісним і щасливим, кожній дитині необхідна батьківська любов, тепло та родинний затишок.

Захист прав та інтересів дітей, і передусім найуразливішої категорії ― дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, створення гідних умов для їх виховання та розвитку є одним із пріоритетів державної політики України. Держава і суспільство відповідальні за долю кожної дитини, яка опинилась у скруті. Життя, безпека, здоров’я, майбутнє дитини залежить від нас, дорослих.

Тому в цей день висловлюємо слова вдячності всім тим людям, чия наполеглива праця та активна суспільна позиція допомагає розв’язати проблеми дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Доброта і любов ― головне, в чому відчувають потребу діти ― наша надія і наше майбутнє. Тож нехай кожна дитина має родину, в якій зможе бути щасливою!

З цієї нагоди голова райдержадміністрації Олександр Солодовник спільно з заступником голови райдержадміністрації Тетяною Василець та начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Максимом Капраловим привітали опікунів, піклувальників і батьків вихователів зі святом та вручили їм подарунки.