28 червня - День Конституції України

28 червня - День Конституції України

28 червня 1996 року Верховна Рада України ухвалила Конституцію України. Ця подія стала важливою віхою новітнього українського державотворення. Основний Закон становить ядро національної правової системи і має високу соціальну цінність, оскільки фіксує головні юридичні та політичні аспекти відносин між державою та суспільством: від забезпечення прав і свобод людини до подальшого розвитку держави. Відповідно до статті 161 Конституції України день її прийняття є державним святом – Днем Конституції України.

Тож, сьогодні, напередодні свята, з метою відзначення  у районі Дня Конституції України, голова райдержадміністрації Олександр Солодовник, голова районної ради Юрій Ткачов, секретар міської ради Олег Стовбун  поклали квіти до пам’ятного знака Т.Г.Шевченку – видатному українському поету, прозаїку, драматургу, який мріяв про ті часи, коли Україна стане незалежною суверенною державою. Він завжди стверджував, що коли в Україні буде повага до мови, культури та історії народу, тоді й люди будуть щасливими.

У заході також взяли участь заступник голови райдержадміністрації Тетяна Василець, керівник апарату райдержадміністрації Сергій Барилко, заступник голови районної ради Сергій Якуба та представники Карлівського ВП ГУНП у Полтавській області.