22 січня - День Соборності України

22 січня - День Соборності України

22 січня 1919 року ввійшло в історію української державності як День Соборності України. Саме того дня, урочисто на Софійській площі в Києві, було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.

Збулася віковічна мрія українського народу жити однією сім’єю на своїй землі, в єдиній державі. Саме з цього дня розпочалося відродження єдиної Української державності.

З цієї нагоди 22 січня 2018 року виконуючий обов'язки голови райдержадміністрації Сергій Барилко, заступник голови районної ради Володимир Кравцов, секретар міської ради Олег Стовбун поклали квіти до пам’ятного знака Т.Г. Шевченку. У заході взяли участь представники трудових колективів організацій, установ району, громадських організацій та засобів масової інформації.