1 червня – Міжнародний день захисту дітей

1 червня – Міжнародний день захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку.
З давніх-давен піклування про дітей та сім’ю є найсвятішим обов’язком дорослих. Кожна епоха в житті людства, кожен народ прагнули віднайти та створити такий захист, який би дав змогу виховати здорове, щасливе, прийдешнє покоління.

Першочерговим завданням служби у справах дітей райдержадмінстрації та Карлівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді є  збереження права дитини на сім'ю.

На обліку у службі у справах дітей перебуває близько 60 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються під опікою/піклуванням, у прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу. У Карлівському районі функціонує 1 дитячий будинок сімейного типу та 4 прийомні сім’ї. Проте є діти, які перебувають у державних дитячих закладах та мріють про свою родину.

Узяти чужу дитину і створити для неї умови, як для своєї, - сміливий і гідний поваги вчинок, бо це не тільки соціальна допомога, яку надає держава батькам на прийомну дитину, а розуміння дитячих потреб та можливостей. На такий вчинок здатні тільки щедрої душі люди.

Дуже відрадними є позитивні результати спільної роботи коли вдається зберегти для дитини сім'ю. На такий результат і спрямовуємо всі зусилля.

Спеціалісти служби у справах дітей райдержадміністрації та фахівці Карлівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді від щирого серця вітають усіх дітей та батьків. Бажаємо усім міцного здоров’я та радісних миттєвостей. Нехай сяюча посмішка дітей буде вірним супутником життя, а маленькі дитячі серця ніколи не покидає любов та ласка.

Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня, зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього. Дітям, які втратили родину, може допомогти кожен, хто небайдужий: одні – усиновлять, інші – допоможуть дитині знайти батьків, хтось – надасть фахову консультацію, а хтось може стати патронатним вихователем.

Усіх щирих, небайдужих, з відкритим серцем людей, хто міг би зігріти своїм теплом дітей, взявши їх у сім'ю, запрошуємо на консультацію до служби у справах дітей Карлівської райдержадміністрації за адресою: м. Карлівка, вул.. Полтавський шлях, 54, тел. 2-22-54 та Карлівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді а адресою: м. Карлівка, вул.Полтавський шлях, 95.

Дітям, які втратили родину, може допомогти кожен!

Служба у справах дітей Карлівської райдержадміністрації

Карлівський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді