16:44 | 23.09.2020

Головне управління Держпродспоживслужби в Полтавській області інформує

Гірча́к повзу́чий (гірчак рожевий, гірчак звичайний; лат. Acroptilon repens L., народні назви: Блаваж-гірчак, струч) — корінний    житель Середньої Азії, звідки завдяки торговельним відносинам він поширився майже на всіх континентах світу, крім Африки.

15:13 | 31.08.2020

29 серпня - День пам’яті захисників України

День пам’яті захисників України відзначається щорічно 29 серпня відповідно до Указу Президента № 621/2019 від 23.08.2019 «Про День пам’яті» на підтримку ініціатив громадськості та з метою гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, увічнення їх героїзму, зміцнення патріотичного духу в суспільстві. Напередодні голова районної державної адміністрації Олександр Солодовник взяв участь у покладанні квітів до братської могили воїнів, які загинули у роки Другої Світової війни, до пам’ятного знаку мешканцям Карлівського району, які віддали своє життя за свободу і незалежність України та до Меморіалу Слави. Усіх полеглих захисників України присутні вшанували хвилиною мовчання.