14:49 | 06.08.2018

ХРОНІКА  ОБЛАСНИХ  НОВИН

* * *

30 липня у Полтаві на нараді у голови ОДА В.Головка за участю керівників причетних структурних підрозділів ОДА та обласних служб розглянуто питання «Про підсумки проведення двомісячника охорони рибних запасів в області «Нерест-2018», «Про хід проведення жнив та забезпеченість області ресурсами продовольчого зерна». В.Головко наголосив, що «Керівництво області планує звернутися до Верховної Ради України щодо усунення недоліків законодавства в рибоохоронній сфері. Для цього, думаю, необхідно провести комітетські слухання. Браконьєри мають відшкодовувати державі збитки, тоді й порушень стане менше». Також поінформовано, що на Полтавщині намолочено перший мільйон тон зерна. При цьому потреби області менше, ніж 200 тисяч тон. Цей результат кращий, ніж у 2017-му році. За результатами роботи дано відповідні доручення.

13:39 | 16.07.2018

ХРОНІКА  ОБЛАСНИХ  НОВИН З 09 ПО 13 ЛИПНЯ 2018 РОКУ

* * *

9 липня у м. Полтаві на нараді у голови облдержадміністрації В. Головка за участю голів райдержадміністрацій, керівників причетних структурних підрозділів облдержадміністрації та обласних служб розглянуто питання «Про хід реалізації Регіонального плану розвитку професійно-технічної освіти Полтавської області на 2016-2018 роки та Стратегії створення нового освітнього простору професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області на 2017-2020 роки», «Інформація про виконання доручення голови облдержадміністрації щодо підключення Інтернет-послуг до соціально значущих місць в районах», «Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області». За підсумками розгляду дано відповідні доручення. У нараді взяв участь голова обласної ради О.Біленький.